مجید گراوند دبیر ریاضی کوهدشتی توسط ولی دانش آموز کتک خورد و به بیمارستان اعزام شد

حدود ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 18 اسفندماه یونس منصوری رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت  پس از مراجعه به دبیرستان نمونه دولتی امام علی (ع) كه فرزندش امیررضا منصوری در آن جا تحصیل می كند، اقدام به كتك زدن معلم ریاضی این مركز می نماید.

به گفته یكی از معلمان كه شاهد وقوع این حادثه ی تأسف بار بوده است، ضارب (یونس منصوری كه از 10 فروردین 1393 به این سمت ریاست مخابرات شهرستان منصوب شده است)، چنان با شدت به صورت مجید گراوند معلم ریاضی این مركز آموزشی ضربه زده كه این معلم از ناحیه چشم چپ و شقیقه به شدت دچار آسیب دیدگی جدی شده و برای مداوا و عكس برداری به بیمارستان امام خمینی کوهدشت و پس از آن به بیمارستان های خرم آباد اعزام می شود.

اظهارات یک شاهد عینی از معلمان دبیرستان نمونه امام علی (ع) در این رابطه:

مجید گراوند، معلم ریاضی، دانش آموز سال اول خود را به خاطر بی نظمی از کلاس بیرون کرد و به دفتر دبیرستان فرستاد. مدیر دبیرستان با پدر دانش آموز که رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت است تماس گرفت و از او خواست تا به دبیرستان بیاید.

ولی دانش آموز به دفتر مدرسه آمد و پس از مشاجره ی لفظی بسیار کوتاهی مشتی به صورت معلم ریاضی کوبید که باعث شد وی از ناحیه زیر چشم آسیب ببیند. معلم مضروب که کاملا دچار اختلال حواس شده بود و برای مداوا راهی خرم آباد شد و ولی دانش آموز از سوی مراجع انتظامی بازداشت گردید.

 

لازم به ذکر است روز سه شنبه گودرز كریمی فر مدیر كل آموزش و پرورش لرستان برای پی گیری موضوع و طرح شكایت قضایی از این مدیر به شهرستان كوهدشت عزیمت نمود و در  جلسه ای كه با حضور محمدكرم محمدی فرماندار، اردشیر حسینی دادستان كوهدشت، سرهنگ محمدصادق رستمی مرادی فرمانده انتظامی این شهرستان در فرمانداری برگزار شد، علاوه بر تأیید حكم عزل موقت این مدیر، علی قائدرحمتی مسوول اداره حقوقی آموزش و پروش لرستان پی گیر شكایت قضایی جهت برخورد با مدیر نامبرده می باشد.

پس از روی دادن این حادثه ی ناخوشایند، شورای تأمین استان لرستان نیز تشكیل جلسه داد و مدیر این نهاد كه یكی از شركت های نیمه دولتی استان است را از سمتش موقتاً عزل كردند و مجید شیراوند معاون وی را به عنوان سرپرست این شركت منصوب نمودند تكلیف ضارب پس از برگزاری دادگاه مشخص شود.

به نقل از آقای رضایی مدیر دبیرستان نمونه امام علی (ع) كوهدشت حال عمومی مجید گراوند دبیر ریاضی این مركز اكنون رضایت بخش است و ضارب (یونس منصوری) نیز اكنون در بازداشت به سر می برد.

گفتنی است در سال جاری در شهرستان بروجرد لرستان زنده یاد محسن خشخاشی در اثر ضربه چاقوی شاگردش دار فانی را وداع گفت.

قابل ذكر است زمستان 1388 نیز فرماندار شهرستان سلسله لرستان به دلیل نواختن سیلی بر گونه ی معلم فرزندش در مدرسه، بلافاصله به دستور استاندار وقت لرستان از سمت خویش كنار گذاشته شد.

این اتفاقات پیاپی در استان لرستان امنیت شغلی معلمان این دیار را بیشتر از قبل تضعیف کرده بار مسئولیت مسئولین را سگنین تر نموده است.

امید آنکه مسئولین و دستگاه قضایی استان با چاره اندیشی و اجرای قاطع مقررات و مجازات افراد خاطی بتوانند مانع تکرار این گونه حوادث شوند.

گفتنی است مجید گراوند از معلمان خوب و موفق شهرستان و استان لرستان بوده و ایشان در سال تحصیلی 87-86 در جشنواره الگوهای برتر تدریس دبیران دوره ی متوسطه شرکت نموده و عنوان اول جشنواره را در سطح استان لرستان کسب نموده و در مرحله کشوری نیز الگوی جدید و قابل قبولی از تدریس خود به نمایش گذاشته است.

 
طبقه بندی: اطلاعات عمومی، 
برچسب ها:مجید گراوند دبیر ریاضی کوهدشتی، مجید گراوند، دبیر ریاضی کوهدشتی، یونس منصوری رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت، یونس منصوری، رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت، دبیرستان نمونه امام علی کوهدشت،
نمایش نظرات 1 تا 30

...